Palety transportowe to powszechnie wykorzystywany produkt, który doskonale sprawdza się w procesie przewożenia różnego rodzaju ładunków. Wyróżniają się one szczególną wytrzymałością oraz odpornością i mogą zostać wystawione na naprawdę duże obciążenia. Używa się ich przede wszystkim w przemyśle ciężkim, przemyśle hutniczym, a także wszędzie tam gdzie potrzebny jest transport towarów wielkogabarytowych.

 

Palety transportowe drewniane – wysoka jakość przewozu

 

Palety transportowe posiadają liczne zalety, które znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach biznesu. Dzięki nim można magazynować oraz przewozić ładunki o nawet bardzo dużej wadze. Dają też możliwość ich sztaplowania, które pozwala na znaczną oszczędność powierzchni, zarówno w transporcie, jak i w przechowywaniu. Podobnie jak palety chemiczne oraz metalowe palety transportowe, jest to kategoria produktowa, która ze względu na swoją wagę wymaga użycia wózka widłowego. Są one znacznie cięższe niż palety drewniane, ale oferują też więcej możliwości. Standardowe pół palety euro z drewna czy skrzynki transportowe nie są w stanie wytrzymać aż tylu kg obciążenia.

 

Wymiar takiej palety różni się w zależności od celu jej wykorzystania. Na rynku dostępne są eko palety 1200 x 800 mm, 1800 x 900 mm oraz 800 x 600 mm. Każda z nich doskonale spełnia swoje zadanie, jakim jest przenoszenie opakowań.

 

Paleta transportowa cena – koszt palety metalowej

 

Palety przemysłowe różnią się od siebie także pod względem ceny. Jest ona uzależniona od materiału wykonania czy rozmiaru takiej palety. Nowe nadstawki metalowe to koszt około 200 złotych. Z kolei model plastikowy to koszt zaledwie około 40 złotych.

 

Palety transportowe dopasowane do potrzeb

 

Na rynku znaleźć można szeroką gamę palet, które dopasowane są do nawet najbardziej wymagających zadań. Nasza firma oferuje palety antybakteryjne (palety plastikowe higieniczne) oraz standardowe. Masz też możliwość wyboru opcji z rantami lub bez. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom najlepszy produkt dostępny na rynku. Są to produkty łatwe w transporcie oraz bardzo wytrzymałe. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu satysfakcji klientów z otrzymanych produktów.

 

Zapytaj o naszą ofertę lub konkretny produkt. Z chęcią rozwiejmy Twoje wszelkie wątpliwości i dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych informacji o naszych paletach. Zajrzyj do nas i wybierz palety, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.