Szanowi Państwo, z przyjemnością informuję, że 18 października firma Libra Partners weźmie udział w Green Industry Summit. Jest to konferencja organizowana przez Executive Magazine, która skupia się na obecnie bardzo istotnej kwestii, czyli zrównoważonym rozwoju w obliczu dynamizacji sektora przemysłowego oraz logistyki. Wspólnie z innymi prelegentami i uczestnikami wydarzenia weźmiemy pod lupę transformację procesów produkcyjnych oraz logistycznych w celu zapewnienia neutralności dla środowiska naturalnego. Z pewnością jest to ważne wydarzenie, które warto zobaczyć, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo jest to palące i istotne w dzisiejszych czasach zagadnienie.

 

Nasza obecność na tym wydarzeniu

 

Entuzjastycznie przyjąłem propozycję bycia jednym z prelegentów na wspomnianej wcześniej konferencji. O godzinie 12:30 odbędzie się panel „Zielona Logistyka”, na którym opowiem o tym, w jaki sposób odpowiednio skoordynować procesy logistyczne, biorąc pod uwagę cele ekonomiczne, środowiskowe oraz społeczne. Co więcej, skupię się na tym, w jaki sposób możemy sprawić, by logistyka była bardziej neutralna klimatycznie. Wskażę również praktyczne rozwiązania, które sprawiają, że transport może być bardziej przyjazny dla środowiska. Jeśli interesuje Cię zrównoważony rozwój w kontekście logistyki i transportu – jest to wydarzenia, w którym koniecznie powinieneś wziąć udział. Należy dodać, że konferencja zakończy się uroczystą galą wręczenia nagród honorujących firmy, które najbardziej wyróżniły się oraz przyczyniły do rozwoju polskiej gospodarki.

 

Warto wiedzieć, że nasza firma podejmuje szereg działań mających na celu zredukowanie śladu węglowego powstającego w czasie procesów logistycznych. Zrównoważony rozwój oraz działania ekologiczne stanowią dla nas niebywale ważny aspekt naszej działalności i pragniemy się nimi dzielić z innymi. Z tego właśnie powodu warto wziąć udział w konferencji Green Industry Summit i dowiedzieć się, co przygotowaliśmy. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.