Libra Partners na Green Industry Summit

Z przyjemnością informujemy, że 18 października przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w XII edycji Green Industry Summit. Obecna edycja konferencji skupia się na realizacji celów zrównoważonego rozwoju przez firmy działające w branży przemysłowej oraz logistycznej.

 

COO naszej firmy, czyli Maciej Włodarczyk, wziął udział w panelu o nazwie Zielona Logistyka. Jako prelegent przedstawił, w jaki sposób można zmniejszyć emisję CO2 w łańcuchu dostaw.

 

Jesteśmy firmą, która jako pierwsza w Unii Europejskiej otrzymała raport LCA, który poświadcza, że nasze palety wykazują dwukrotnie niższą emisyjność CO2 niż typowe palety drewniane EUR. Z tego względu stosowanie palet ekologicznych stanowi rozwiązanie problemu dużej emisyjności CO2 w łańcuchu dostaw. Neutralność klimatyczna jest zagadnieniem ważnym dla naszej firmy, a naszymi pomysłami chętnie dzielimy się z innymi, na właśnie takich konferencjach jak Green Industry Summit.

 

Zwieńczeniem konferencji była gala wręczenia Diamentów Green Industry, na której Maciej Włodarczyk wręczył Panu Adrianowi Stelmachowi z firmy Explitia nagrodę w kategorii Lider Oprogramowania dla Przemysłu. Chcielibyśmy również serdecznie podziękować organizatorom i uczestnikom konferencji.

 

 Relację również umieściliśmy na naszym LinkedInie: kliknij tutaj