Dokładnie 30 listopada odbyła się 22.edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, której organizatorem jest Eurologistics Media Group. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które podsumowuje cały rok, pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości biznesowych oraz można tam zaczerpnąć nieco inspiracji na nadchodzące miesiące pracy. W trakcie tego niezwykłego wieczoru można poznać pomysły poszczególnych przedsiębiorstw, które cieszą się uznaniem klientów z całego świata. Jest to czas kiedy liczy się kreatywność, innowacyjność oraz stały rozwój i ulepszanie swojego profilu działalności.

 

W tegorocznej edycji Gali mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w konkursie Green Designer, który zakłada wyróżnienie ekologicznych idei w sektorach logistyki, transportu oraz magazynowania i budownictwa obiektów przemysłowych. Nasza ciężka praca oraz wysiłek zostały nagrodzone pierwszym miejscem w tym plebiscycie.

 

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę zespołu Libra Partners oraz B+R, który w głównej mierze przyczynił się do stworzenia doskonałej pod każdym względem plastikowej palety transportowej, wyróżniającej się niską wagą oraz niezwykłymi możliwościami obciążeniowymi.

 

Profil naszej działalności zakłada maksymalizację działań proekologicznych, dlatego nasze produkty powstają wyłącznie z tworzywa sztucznego z recyklingu. Doskonale nadają się one do ponownego wykorzystania, które skutkuje ograniczeniem emisji CO2 w całym łańcuchu dostaw. Dodatkowo jesteśmy pionierami na terenie Europy – jako pierwsza firma w UE posiadamy analizę LCA, która została stworzona przez Envirly (analiza dostępna jest na naszej stronie). To właśnie ten dokument jest potwierdzeniem dwukrotnie mniejszej emisyjności CO2 w zestawieniu w tradycyjną paletą drewnianą.

 

Serdecznie podziękowanie kierujemy w stronę organizatorów Gali oraz wszystkich osób zaangażowanych w nasz sukces.

 

nagroda dla Libra Partners