Recykling tworzyw sztucznych jest bliskim nam tematem, a nasza firma regularnie uczestniczy w konferencjach branżowych, podczas których dzielimy się swoją wiedzą i zdobywamy nowe informacje dotyczące zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu w dniach 19-20 czerwca 2024 roku uczestniczyliśmy w Plastics Recycling Show Europe, odbywającym się w Amsterdamie. Jest to europejska konferencja, wystawa i ceremonia wręczenia nagród. 


Podczas PRSE w zaledwie dwa dni zostały zaprezentowane najnowsze innowacje w zakresie zrównoważonego rozwoju, a udział w wydarzeniu wzięły największe nazwiska z branży. Przedstawiciele wydarzenia skupili się na najważniejszych wyzwaniach i możliwościach, które stoją przed branżą recyklingu tworzyw sztucznych w Europie. Wizyta na tym wydarzeniu umożliwiła nam poznanie ekspertów z branży, głębsze zrozumienie korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju i najnowszych trendów w tej dziedzinie. Targi Recyklingu Tworzyw Sztucznych były wydarzeniem wieloaspektowym, skupiającym się na pełnym łańcuchu dostaw, od projektowania surowców, po recykling pokonsumencki tworzyw sztucznych. 


Konferencja miała na celu promowanie współpracy w branży i przyspieszenie przejścia w kierunku zrównoważonego i prawdziwie cyrkularnego przemysłu recyklingu tworzyw sztucznych. Wydarzenie było bezpłatne, dzięki czemu wzięło w nim udział szerokie grono zainteresowanych z całego świata. Jesteśmy dumni, że nasza firma mogła być częścią przyszłości recyklingu na naszym kontynencie! Zawsze doceniamy takie wydarzenia i staramy się brać w nich czynny udział.

Skontaktuj się z nami

Czy potrzebujesz solidnych i trwałych palet do transportu lub magazynowania?