Przełomowy produkt na rynku logistycznym

 

W najnowszym wydaniu kwartalnika Executive Magazine pojawił się wywiad Maciejem Włodarczykiem, który piastuje stanowisko COO w firmie Libra Partners. Podczas rozmowy zostały poruszone niezwykle ważne wątki, które dotyczą rozwoju samej działalności, pomysłów na innowacyjne rozwiązania oraz korzyści, jakie płyną z wykorzystywania ekologicznych produktów.

 

Całość rozmowy obraca się wokół tematyki ekologicznej oraz dużego wpływu, jaki uczestnicy łańcucha dostaw mają na zmniejszenie ilości emisji CO2 do atmosfery. Z wywiadu dowiadujemy się, jak inne firmy mogą skorzystać na innowacjach, które może zaproponować im Libra Partners.

 

Współzałożyciel oraz Chief Operating Officer w Libra Partners tłumaczy, dlaczego warto decydować się na na wykorzystanie plastikowych palet do celów logistycznych, transportowych oraz produkcyjnych. Podkreśla istotność idei recyklingu oraz wdrażania modelu Gospodarki o Obiegu Zamkniętym.

 

Zdecydowanie warto zapoznać się z treścią całości rozmowy i zasięgnąć inspiracji od osoby Macieja Włodarczyka. Jest on współtwórcą przełomowego produktu, jakim jest paleta plastikowa o zmniejszonej wadze, a zwiększonych możliwościach udźwigu. Istotne pozostaje podkreślenie tematu postawy proekologicznej, która jest niezbędna do zachowania równowagi w środowisku naturalnym. Profil działalności Libra Partners powinien być inspiracją dla pozostałych przedsiębiorstw, które działają na rynku magazynowania, transportu oraz produkcji. Wdrażanie nowych rozwiązań z pewnością przyczyny się do rozwoju całej firmy oraz stania się jednym z liderów na rynku logistyki.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, który znaleźć można w najnowszych wydaniu kwartalnika Executive Magazine. Miłej lektury!